KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9377009
nr 937 7009
Göte Göransson
(f. 1921), Sverige
Akvarell, Göte Göransson (f. 1921), Fåfängan, signerad, 57x77
Göte Göransson, svensk målare född 1921.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 26 januari 2015
kl 18:58:36
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
26 jan
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv